Forum Związku Zawodowego Pracowników Socjalnych

www.socjalni.pl
Obecny czas: 26 04 2019 4:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NASZE ŚWIĘTO
PostWysłany: 20 11 2007 23:12 

Dołączenie: 27 08 2007 15:22
Wszystkim pracującym ciężko w terenie - pracownikom socjalnym, życzę abyśmy wreszcie doczekali się normalności w naszej pracy, aby codziennością było to, co przez niektórych nazywane jest naszym kaprysem, aby uśmiech nie schodził z naszych buziaków i abyśmy sami potrafili siebie doceniać. :D :wink:

Temat postu:
PostWysłany: 21 11 2007 8:10 

Dołączenie: 27 08 2007 8:28
Miejscowość: Łódź
Ja życzę nam wszystkim wytrwałości i zgody. Praca socjalna to niełatwy kawałek chleba. Wie o tym każdy socjalny, który rzeczywiście pracuje a nie tylko przychodzi do pracy. Życzę nam abyśmy mieli siłę i motywację nieść pomoc ludziom, którzy jej potrzebują oraz żebyśmy wytrwali w rozpoczętym dziele naprawy pomocy społecznej w Łodzi.
Od roku jestem dumny z tego że jestem pracownikiem socjalnym. Dzięki Wam ! Jesteście bowiem wspaniałą, odważną i kreatywną grupa ludzi. Wielu waszych przełożonych nie dorasta wam do pięt !

Ps. Właśnie podejmujemy małą batalię o nagrody na Dzień Pracownika Socjalnego, dzień o którym nota bene media nawet sie nie zająknęły.
Szczegóły batalii będę tu zamieszczał na bieżąco.

Temat postu:
PostWysłany: 21 11 2007 17:58 

Dołączenie: 13 08 2007 20:36
Miejscowość: Łódź
:lol: serdeczne życzonka - uśmiechu i słonka - z okazji Dnia Pracownika Socjalnego dla wszystkich koleżanek i kolegów :lol: Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i świętowania w domu, bo w dyrekcji jakoś nie dało się zauważyc miłej i odświętnej atmosfery - dzień jak co dzień;a szkoda... :(

Temat postu:
PostWysłany: 21 11 2007 19:32 

Dołączenie: 08 07 2007 14:57
Hehehe... :-( no z odświętności - mi Pani Kierownik Filii jakoś tak z uśmiechem szerokim na dzień dobry odpowiedziała! zapewne był to uśmiech odświętny;-)
No ale telefonu od kierownictwa z życzeniami nie było...
nie ładnie!
Ale za to my sami kupiliśmy sobie ciasto i wypiliśmy kawą toast za nasze zdrowie, żeby do emerytury dożyć i nie zamarznąć w terenie! ;-)
Pozdrawiam wszystkich socjalnych!

Temat postu:
PostWysłany: 21 11 2007 19:32 

Dołączenie: 10 09 2007 20:37
Wszystkiego słodkiego milutkiego dla wspaniałych, dzielnych, odważnych Pracowników Socjalnych!
Mimo, iż dzień ten był jak każdy zwyczajny to mam nadzieję, że spędziliśmy go w dobrej atmosferze z uśmiechem na ustach.
Życzę Nam tego wszystkiego o czym marzymy ( i walczymy:))
Słodka buźka!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości